Uitslag 2e Bondskampioenschappen 2019 te Sint Annaland

Op de

1e plaats : Max Beij, Dox de Wilde, Robin Moerland, Elise vd Male, Niek Mol, Aukje Hereijgers, Hauke vd Breevaart, Ralph vd Slikke, Jelle Mol en Ardjan Rijstenbil

 

 

Op de 2e plaats: Keira vd Velde, Rosie de Groot, Lieke Moerland,  Mark vd Male en  Sienna den  Engelsman , Kris Hereijgers en Luuk Geelhoed

 

Op de 3e plaats: Mik de Wilde, Yaella Vroegop, Thalina Rijstenbil en  Isabelle Geluk

 

Op de 4e plaats: Zara vd Ouden en op de 5e plaats: Yara Manneke

 

 

Bondskampioenen van 2018 zijn:

 

Kris Hereijgers

Elise vd Male

Luuk Geelhoed

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Op de 6e plaats: Luca Eerland

 

 

1e Bondskampioenschappen 2019 te Oud-Vossemeer

 

 

Op de 1e CJJF Bondskampioenschap van 2019 te Oud-Vossemeer hebben afgelopen Zaterdag 9 maart 2019 de volgende Judoka-s van Stichting Judo Geelhoed de 

 1e Plaats behaald : Elise vd Male, Mark vd Male, Arjan Rijstenbil, Robin Moerland en Luuk Geelhoed

Op de 2e plaats: Rosie de Groot, Hauke vd Breevaart, Kris Hereijgers, Nergal Zynis  en Marcel Zakielarz 

Op de 3e plaats: Keira vd Velde en Oliwier Zakielarz

En op de 4e plaats:  Bas van Oers

Voor Keira, Nergal, Marcel en Oliwier was het hun 1e keer dat ze meededen aan het bondstoernooi dus we waren heel trots op hun mooie resultaten.

 

 

 

 

Benefiet Judo en Vechtbaltoernooi 21-10-2017

 

Judo

1) Rens van Hout (SJGeelhoed)

2) Wernher van Dorrestein (SJGeelhoed)

 

1) Yves Harmsen( Michigami)

2) Robin Dorst (SJGeelhoed)

3) Justin de Vos (OVJV)

4) Stan de Rooij (SJ Geelhoed)

5) Daan van Oers (SJGeelhoed)

6) Kian van Dorst(Michigami)

 

1) Estella van der Slikke (OVJV)

2) Alysa de Boer (OVJV)

3) Isabella Geluk (SJGeelhoed)

4) Sara Moerland (SJGeelhoed)

 

1) Cosette Harmsen (Michigami)

2) Rosie de Groot (SJGeelhoed)

3) Marinja de Vos ( OVJV)

4) Lily Rose de Boer (OVJV)

 

1) Ryan Boone (sportschool geelhoed)

2) Robin Moerland (SJGeelhoed)

3) Marinja de Vos (OVJV)

4) Thomas van Hout (SJGeelhoed)

 

1) Jasper Mol (OVJV)

2) Jurgen Potter (SJGeelhoed)

3) Tycho Snoey (OVJV)

 

1) Amelie Harmsen (Michigami)

2) Lieke Moerland (SJGeelhoed)

3) Emma Moerland (SJGeelhoed)

4) Jet Kempeneers (SJGeelhoed)

5) Celine Andriesse (SJGeelhoed)

 

1) Larissa de Fockert (OVJV)

2) Rafaela Bijvoet (SJGeelhoed)

 

1) Jelle Mol (SJGeelhoed)

2) Thomas Verhulst (Sportschool Geelhoed)

3) Lars Suikerbuik ( Yoshi)

 

1) Robin van der Slikke (OVJV)

2) Tim Suikerbuik (Yoshi)

3) Bas van Oers (SJGeelhoed)

 

1) Shahier Jozephia (OVJV)

2) Arne van Houdt (SJGeelhoed)

3) Jannick Hoek (OVJV)

4) Leonardo Bijvoet (SJGeelhoed)

 

1) Ardjan Rijstenbil (SJGeelhoed

2) Hauke vd Breevaert (SJGeelhoed)

3) Ralph vd Slikke (SJGeelhoed)

4) Giovanni de Fockert (OVJV)

 

Vechtbal:

1) Emma Moerland

2) Lieke Moerland

3) Isabella Geluk

4) Sara Moerland

5) Thalina Rijstenbil

 

1) Robin Dorst

2) Methasit Zijlstra

3) Jaimy de Haan

 

1) Jelle Mol

2) Mark vd Male

3) Adam Kaleszuki

4) Lars de Rooij

5) Daan van Oers

 

1) Arne van Houdt

2) Patrick Potter

3) Bas van Oers

4) Ardjan Rijstenbil

5) Bernd Kamp

 

1) Eline vd Male

2) Rosie de Groot

3) Kira vd Velde

4) Marte Moerland

5) Livia de Groot

6) Zara van den Ouden

 

1) Robin Moerland

2) Rick Zuidhandel

3) Dox de Wilde

4) Boaz de Groen

5) Merijn Dorst

6) Wernher van Dorrestein

 

1) Ralph vd Slikke

2) Janiek de Jonge

3) Stan de Rooij

 

1) Damian Hartog

2) Jurgen Potter

3) Luuk Geelhoed

 

1) Niek Mol

2) Sem vd Velde

3) Ivan Priem

4) Teun van den Ouden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuesday the 18th. | Home | Free Joomla Templates